Європейський рік 2010 в Україні


Європейський рік

Офіційне лого року

У 2010 році в країнах Європейського Союзу відзначається Європейський рік боротьби з бідністю та соціальною ізоляцією. Ця тема була визначена давно, але її актуальність зросла через світову кризу. Згідно сайту Європейського року (www.2010againstpoverty.eu), основними цілями року є підвищення інформованості громадськості про ці проблеми, а також відновлення політичної волі ЄС та його держав-членів щодо боротьби з бідністю та соціальною відчуженістю. Керівним принципом на 2010 рік є вираження інтересів людей, яким доводиться жити в умовах бідності та соціальної ізоляції, а також надихати кожного громадянина ЄС та інші зацікавлені сторони до участі у цих важливих питаннях.

Також цей рік має дати відсіч стереотипам і колективним уявленням про бідність. Шляхом використання принципів ЄС щодо солідарності і партнерства, 2010 рік являє собою чіткий заклик до усунення причин злиднів з кінцевою метою реалізувати прагнення забезпечити умови, щоб кожен зміг відігравати повноцінну та активну роль у суспільстві. Організації громадянського суспільства та соціальні партнери приєднаються до країн-членів та Європейській комісії у втіленні цілого ряду заходів впродовж всього 2010 року.

Усі проблеми, які Європейський Союз намагається вирішити (або просунутись у вирішенні), є ще більш актуальними в Україні, оскільки рівень життя населення є набагато нижчим, ніж у найбідніших країнах-членах ЄС. В соціально-економічних умовах, що склались в Україні за останні роки (особливо, через фінансово-економічну кризу), будь-яка риторика стосовно європейської інтеграції України, що не відповідає на питання щодо конкретних засобів подолання бідності переважної більшості населення, буде викликати відразу і зменшення суспільної підтримки курсу на європейську інтеграцію та членство України у ЄС.

Advertisements

3s коментарів so far
Залишити коментар

тема важлива і дуже вчасна.про неї потрібно говорити, але для допомоги євроклубам потрібно друкувати на сайті розробки вправ для тренінгів -адже вони мають розроблятися спеціалістами.бажаю всім ідей та тісної співпраці!

Коментар від Людмила

чи є пропозиції щодо конкретних заходів з підвищення інформованості?

Коментар від Mаксим Яковлєв

На початку року були підготовлені відповідні пропозиції, передані до Коорбюро: http://www.europa.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=110:——–2010–&catid=46:2010-02-18-09-59-23&Itemid=94&lang=uk

Коментар від ey2010ukraine
Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s%d блогерам подобається це: