Європейський рік 2010 в Україні


Євроклуби

Досвід розвитку європейських молодіжних клубів (Євроклубів) в Україні є досить значним. Перші Євроклуби в Україні були створені у 1995 році, на зразок подібних організацій у країнах ЄС та в Росії. Євроклуби також відігравали суттєву роль у країнах-членах та країнах-кандидатах ЄС – вони функціонували як інформаційні центри та діяли як активні промоутери європейських цінностей серед молоді.

Діяльність Євроклубів спрямована перш за все на шкільну та студентську молодь. Основними цілями Євроклубів є інформування та просвіта молодих людей про Європейський Союз та відносини Україна-ЄС, сприяння у встановленні зв’язків з європейськими молодіжними громадськими організаціями, підтримка євроінтеграційних прагнень України.

Підтримку Євроклубам надає Представництво ЄС в Україні, Міжнародний Фонд “Відродження”, ПАУСІ, інші міжнародні та вітчизняні донори. Активну методичну, організаційну та інформаційну підтримку євроклубам надає ВГО “Українська асоціація європейських студій”, що розвиває неформальну Українську мережу європейських клубів.

Advertisements

5s коментарів so far
Залишити коментар

а як допомагає ШЄК наше рідне Міністерство освіти? вони навіть не можуть зібрати правильну інформацію про євроклуби! я не кажу вже за введення програм чи факультативів з вивчення Євросоюзу. обіцяли допомагати коштами – і де вони? зайдіть на сайт Міносвіти і почитайте – що то за заходи там надруковані, де вони їх взяли7

Коментар від людмила

Досить вірне зауваження. Все тримається на інтузіазмі дітей та залучених до Євроклубів осіб. Також, хотілось би мати загальнодоступну базу данних з електронними адресами ШЄК України. Для легкого доступу до спілкування та обміну досвідом, можливості проведення сумісних заходів.

Коментар від Olya

База даних євроклубів доступна на сайті: http://euroclubs.at.ua/index/0-2

Коментар від ey2010ukraine

про шкільні євроклуби, які діють вже 2-3 роки навіть не згадують!

Коментар від людмила

[…] Євроклуби […]

Сповіщення від 2010 рік – погляд назад « Європейський рік 2010 в Україні
Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s%d блогерам подобається це: