Європейський рік 2010 в Україні


Долаючи кризу – на зустріч дітям!
Листопад 2, 2010, 10:12
Filed under: Загальне | Позначки: , , , ,

Міжнародним фондом «Відродження» у 2009 році створена Антикризова гуманітарна програма для допомоги населенню, установам і організаціям, які постраждали від наслідків фінансово – економічної кризи.

Джерело: http://www.civicua.org/news/view.html?q=1490692

На сьогоднішній день Програма провела 8 відкритих конкурсів, для участі в яких було направлено 1314 проектних пропозицій. Підтримано 298 з усіх регіонів України. Серед переможців – два проекти громадських організацій Джанкойського регіону: Громадської ради дитячих і молодіжних організацій (голова Л. Тувишева) і Джанкойського відділення Кримської республіканської асоціації «Екологія і Мир» (А. Тувишев).

У лютому 2010 року Громадська рада взяла участь у конкурсі з проектом «Організація гарячого харчування для сільських дітей з малозабезпечених та проблемних сімей в селі Луганському Джанкойського району», який реалізовувався з 1 березня до 30 вересня. У рамках проекту за кошти фонду (20 тис. грн.) до шкільної їдальні Луганського НВК придбано : електроплита, ємність для води на 500 літрів, мікрохвильова піч, кухонний і столовий посуд, будівельні матеріали, інвентар спецодяг для працівників харчоблоку, миючі засоби, також проведено ремонтні роботи, оплачено послуги монтажу електроплити.

28 вересня в актовому залі Луганського НВК відбувся підсумковий захід, на якому керівник проекту, директор НВК Л. Тувишева, розповіла батькам учнів про результати реалізації проекту.

На цій же зустрічі було презентовано проект Джанкойського відділення Кримської Республіканської Асоціації «Екологія і Мир», який називається «Допомога сільським дітям в кризовий період». Проект став переможцем спільного конкурсу Міністерства освіти і науки та Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження» «Підтримка груп продовженого дня і поліпшення санітарно-побутових умов установ освіти в районних центрах, селищах міського типу та селах».

За словами керівника організації Олександра Тувишева, за рахунок коштів проекту (46050 грн.) В Луганському УВК буде обладнано кімнату відпочинку для школярів-малюків, закуплено 30 дитячих ліжечок, придбано шафи для іграшок, стільчики, постільна приналежність, спортивний інвентар, сантехнічне обладнання, відремонтовано внутрішній туалет та ігрова кімната.

Одним з основних умов міжнародних конкурсів є залучення додаткових коштів для реалізації проекту,готовність місцевих органів влади дофінансувати 50 відсотків бюджету проекту. Тому в рамках проекту передбачається об’єднати зусилля громадських організацій, сільської ради та її виконкому, представників бізнесу, місцевого населення та ЗМІ. “Тільки спільними зусиллями ми подолаємо кризу і створимо сприятливі умови для розвитку наших дітей“-, зазначають організатори.

Advertisements

Напиши коментар so far
Залишити коментарЗалишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s%d блогерам подобається це: