Європейський рік 2010 в Україні


Президенту цікаво, чому в Україні не реалізована стратегія з подолання бідності

Видається, керівництво України бажає, щоб громадяни полишили цю державу на пару років (поки все, що погано лежить, буде вже впорядковано), і повернулись коли їм можна буде знов дарувати базові права людини.

Президент України Віктор Янукович заявив у відеозверненні до учасників спеціального засідання Верховної Ради України з нагоди 60-ої річниці від дня підписання Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод 1950 року, що дотримання прав людини в Україні поліпшиться через рік-два.

Джерело: http://news.liga.net/ukr/news/NU106363.html

Янукович: Дотримання прав людини в Україні поліпшиться через рік-два

У України є всі можливості за рік-два істотно поліпшити ситуацію з дотриманням прав і основоположних свобод людини. У цьому впевнений Президент України Віктор Янукович, про що він заявив у своєму відеозверненні до учасників спеціального засідання парламенту з нагоди 60-ої річниці від дня підписання Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод 1950 року.

“Я вважаю, що і Верховна Рада, і Кабінет Міністрів повинні якомога швидше завершити процес гармонізації національного законодавства з європейськими правозахисними стандартами. Я впевнений, що в України є всі можливості за рік-два істотно поліпшити ситуацію з дотриманням стандартів, передбачених Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод. Ми повинні переконати весь світ реальними справами в серйозності і безповоротності наших намірів. Україна повинна позбутися, і вона позбудеться, від статусу держави, в якій регулярно порушуються основні права людини”, – сказав Президент, якого цитує кореспондент ЛІГА БізнесІнформ.

В.Янукович назвав спеціальне засідання Верховної Ради з нагоди 60-ої річниці від дня підписання Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод досить символічним, оскільки воно проходить в умовах глибинного реформування всіх сфер життєдіяльності у країні. “Але ювілей Конвенції – це не мотив для святкування, а мотив замислитися над ступенем захищеності, а швидше – незахищеність основних прав людини в Україні”, – зазначив Президент.

“З одного боку, наші збори свідчать про готовність нової української влади реалізовувати найвищі стандарти дотримання прав людини, а з іншого – ми повинні відповісти на ряд непростих питань. Чому Україна на 60-ому році існування Конвенції про захист прав людини змушена боротися за впровадження в життя її базових принципів, чому в Україні не реалізована стратегія з подолання бідності, що безпосередньо виходить з міжнародних зобов’язань нашої держави, чому в Україні не розроблений механізм недопущення тортур, чому в правоохоронних органах щороку фіксуються численні випадки загибелі невинних людей?”,- сказав він. В.Янукович зазначив, що ті, кому ці питання адресовані, неспроможні прямо на них відповісти, і наголосив, що так більше тривати не може.

Після закінчення відеозверненя Голова ВР Володимир Литвин запропонував присутнім подякувати Президенту за висловлену ним позицію. Присутні поаплодували згаслому екранові.

Advertisements

Напиши коментар so far
Залишити коментарЗалишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s%d блогерам подобається це: