Європейський рік 2010 в Україні


Новий проєкт ЄС підтримує соціальне залучення дітей з будинків для дітей-сиріт (11/10/2010)
Жовтень 12, 2010, 20:50
Filed under: Загальне | Позначки: , , , ,

14 жовтня 2010 рокуо 12.00 мас-медіа запрошуються на прес-конференцію, присвячену презентації нового соціального проекту «Консолідація неурядових організацій та місцевих органів влади в Молдові та Україні для сприяння соціальній інтеграції випускників закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування».Проект виконуватиметься Міжнародною Асоціацією «Друзі дітей» (Amici dei Bambini) та фінансується Європейським Союзом.

За даними Міністерства України у справах сім’ї, молоді і спорту, станом на 2008 рік було 103 452 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. За даними Міністерства освіти і науки України, 8600 дітей щорічно випускаються з інтернатних закладів освіти.

Даний проект, що фінансується Європейським Союзом (650,000 Євро), сприятиме соціальній інтеграції випускників інтернатів України і Республіки Молдова у рамках співробітництва державних і неурядових організацій. Ідея вищевказаного проекту з’явилась саме для того, щоб надати додаткову соціальну підтримку цій категорії молодих людей, які після виходу з інтернату починають будувати самостійне життя.

Наразі ситуація є такою, що випускники інтернатних закладів зазвичай позбавлені необхідних навичок та механізмів підтримки для переходу у доросле самостійне життя. Державна опіка та вимушена ізольованість від суспільства не сприяє розвитку навиків самозабезпечення, вміння бути самостійними у прийнятті життєво-важливих рішень і встановлювати контакти з новими людьми. Через це випускники мають великі труднощі у працевлаштуванні, отриманні житла, не знають та не вміють відстоювати власні права. Цей проект має на меті розробити соціальні програми щодо підтримки цих молодих людей.

Виконавцем проекту буде міжнародна неурядова та неприбуткова Асоціація «Друзі дітей» (AmicideiBambini) разом із партнерами: Київський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Міжнародний жіночий правозахисний центр «Ла Страда-Україна» та Ліга прийомних сімей м. Київ. Благодійна Асоціація «Друзі дітей» працює в Україні вже 13 років і на перше місце ставить захист права кожної дитини мати сім’ю шляхом сприяння сімейних форм виховання. Саме для забезпечення цього права асоціація співпрацює з державними службами та громадськими організаціями у 21-ій країні світу, реалізовуючи різноманітні соціальні проекти, спрямовані на захист дітей.

Прес – конференцію буде проведено 14 жовтня 2010 року у приміщенні прес-агентства «Укрінформ» за адресою: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м “Театральна”). Початок о 12.00.

Для акредитації журналістів звертайтесь до Оксани Ясельської за телефоном: 044 205 37 36.

 

Advertisements

Напиши коментар so far
Залишити коментарЗалишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s%d блогерам подобається це: