Європейський рік 2010 в Україні


Борись з бідністю! – конкурс на участь в міжнародному обміні
Представники української молоді запрошуються взяти участь в конкурсі на участь в міжнародному молодіжному обміні “Борись з бідністю! Аргументи для громадянських суспільств Європи”.
Обмін, фінансований програмою ЄС “Молодь в дії” пройде 5-12 жовтня 2010 року в Молдові, за участі організацій-членів мережі “Схід-Захід-Схід” з Німеччини, Італії, Польщі, Молдови, України і Росії.
Українська делегація на участь в молодіжному обміні буде відбиратись за конкурсом, на підставі досвіду проведення майстерень соціального згуртування для молоді. Відібраним учасникам будуть покриті витрати, пов’язані з проживанням, харчуванням, навчанням і дозвіллям впродовж обміну, а також 70 % усіх транспортних витрат.

До участі в конкурсі запрошується молодь від 18 до 30 років – представники Євроклубів, інших молодіжних та про-європейських організацій України, що приєднались до ініціативи з проведення в Україні Європейського року боротьби з бідністю та соціальною ізоляцією (сайт ініціативи: https://ey2010ukraine.wordpress.com), а також провели власними силами майстерню соціального згуртування згідно методичних рекомендацій. Методичні рекомендації з проведення майстерень соціального згуртування доступні на сайті ініціативи.

Заявки на участь у відборі запрошуємо надсилати на е-пошту: euroclub.org.ua@gmail.com з поміткою “Конкурс”. Заявка складається з довільно оформленого звіту (прес-релізу) з проведення майстерні соціального згуртування (до звіту має бути доданий список учасників з контактами, фотографії – бажано завантажити в он-лайн альбом і надіслати посилання), а також супровідним листом (де зазначити мотивацію на участь в молодіжному обміні).

Кінцевий термін подання заявки на конкурс – 01.09.2010.

* * *

За додатковою інформацією запрошуємо писати на е-пошту: euroclub.org.ua@gmail.com.

Advertisements

1 коментар so far
Залишити коментар

Проект мене зацікавив хотілось б узяти участь

Коментар від Маряна
Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s%d блогерам подобається це: