Європейський рік 2010 в Україні


Борись з бідністю! – міжнародний молодіжний обмін
Липень 6, 2010, 11:23
Filed under: Ініціативи | Позначки: , , , , ,

5-12 жовтня 2010 році в Молдові пройде молодіжний обмін на тему “Борись з бідністю! Аргументи для громадянських суспільств Європи”, ініційований волонтерською організацією з Вестфалії, Німеччина.

Метою молодіжного обміну є забезпечити відкрите спілкування між молодими людьми про табуїзовану тему бідності і різноманітні умови життя в своїх країнах.
Метою зустрічі є також повідомити про різні визначення бідності, про найбільш вразливі соціальні групи (перш за все діти та молодь, жінки), особливо в країнах Центральної та Східної Європи.
Проект сподівається створити усвідомлення соціальної ізоляції, як наслідку бідності. Особлива увага повинна бути звернена на той факт, що соціальна ізоляція не дозволяє людям використовувати свої демократичні права, і це гальмує розвиток громадянського суспільства.
Проект хоче, щоб сприяти ліквідації стереотипів та стигматизації через бідність та соціальну ізоляцію з метою сприяння солідарності в Європі.
Шляхом молодіжного обміну, ініціатори проекту збираються показати можливості для боротьби з бідністю та мотивувати молодь ставати активними проти бідності. В якості першого кроку після обміну, мають бути розроблені місцеві проекти, що передбачатимуть “день дії” у рамках “Європейського року боротьби з бідністю та соціальною ізоляцією”, аби взяти участь в європейській боротьбі зі злиднями та донести питання до ширшої громадськості.
* * *
Представники української молоді зможуть взяти участь в проекті за підсумками конкурсу на проведення майстерень соціального згуртування, що буде оголошений невдовзі. За додатковою інформацією запрошуємо писати на е-пошту: euroclub.org.ua@gmail.com.
Advertisements

1 коментар so far
Залишити коментар

[…] конкурсі на участь в міжнародному молодіжному обміні “Борись з бідністю! Аргументи для громадянських суспі…. Обмін, фінансований програмою ЄС “Молодь в дії” […]

Сповіщення від Борись з бідністю! – конкурс на участь в міжнародному обміні « Європейський рік 2010 в Україні
Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s%d блогерам подобається це: