Європейський рік 2010 в Україні


Як подолати бідність в Україні – у кого є ідеї?
Липень 6, 2010, 09:13
Filed under: Ініціативи | Позначки: , , ,

На платформі Гугл Модератор створено опитування “Як подолати бідність в Україні”, де люди, що мають ідеї, можуть допомогти вирішенню суспільно-значущих проблем.

Сторінка: http://goo.gl/mod/qDYu

Запрошуємо надсилати ідеї за розділами:

Посол Року 2010 – Євроклуби України у відкритому листі до Президента запропонували обрати за широкої участі громадськості Посла Європейського року боротьби з бідністю та соціальною ізоляцією 2010 в Україні, що репрезентуватиме цілі Року, спрямовуватиме суспільний діалог та представлятиме наприкінці Року думку громадян – запрошуємо надсилати ідеї, хто може бути такою людиною!
Ярмарки інновацій – Важливим аспектом Європейського року боротьби з бідністю та соціальною ізоляцією має бути відкритий громадський обмін кращими практиками та презентація успішних проектів з різних аспектів соціальних інновацій – для ширшої громадськості, соціально-відповідальних бізнесів та місцевої влади.
Майстерні згуртування – Ми прагнемо вдосконалювати тренінг “Майстерня соціального згуртування” – основний захід, який натепер проводиться в Україні в рамках Європейського року-2010. Розроблені на замовлення Української асоціації європейських студій, методичні рекомендації з проведення майстерень соціального згуртування розміщені у вільному доступі тут – https://ey2010ukraine.wordpress.com/2010/04/19/methods
Соціальні проекти – Пропонуємо обмінюватись ідеями соціальних проектів, які могли би допомогти подолати бідність в Україні. Це можуть бути як вже реалізовані ініціативи, так і концептуальні бачення суспільно-важливих ініціатив.
Законодавство – Законодавство може як створювати можливості для допомоги соціально незахищеним та подолання бідності, так і унеможливлювати ефективну боротьбу з бідністю та соціальною ізоляцією. Пропонуємо висловлюватись щодо необхідних змін в законодавстві
Advertisements

Напиши коментар so far
Залишити коментарЗалишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s%d блогерам подобається це: