Європейський рік 2010 в Україні


Ініціатива Європейського року-2010 презентована на “Слов’янці”
Липень 1, 2010, 11:45
Filed under: Загальне | Позначки: , ,

Українська асоціація європейських студій презентувала на міжнародному форумі “Слов‘янська співдружність-2010″ ініціативу з проведення Європейського року боротьби з бідністю та соціальною ізоляцією в країнах Східного Партнерства.

Цьогорічна “Слов’янка” (сайт : http://slavianskoe-sodruzhestvo.ru) проходила в Росії у с. Ольгінка Туапсинського району, за участі молодіжних делегацій з 6 федеральних округів, а також з Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Естонії, Киргизії, Молдови, Польщі, Сербії, Таджикистану, Узбекистану, України, та представники Абхазії й Південної Осетії.

Проект, який представив на міжнародному форумі керівник проектів УАЄС Сергій Штукарін, базується на досвіді проведення тренінгів та тему бідності – “Майстерень соціального згуртування”. Тренінг був розроблений на замовлення Асоціації у березні 2010 року, після пілотування у одній з гімназій в м. Донецьк методичні рекомендації були розміщені на сайті ініціативи: https://ey2010ukraine.wordpress.com.

Ідея поширення цілей Європейського року боротьби з бідністю та соціальною ізоляцією на країни-не члени ЄС викликала зацікавленість. За підсумками ярмарки проектів, УАЄС була нагороджена дипломом, були підписані три міжнародні угоди про реалізацію проекту з громадськими організаціями з Молдови, Білорусі, а також з університетом у м. Курськ, Росія.

Advertisements

1 коментар so far
Залишити коментар

Вітання Сергій!!!!!!!!!!!
Ми теж плануємо захід восени.З дозволу, скористаємося вашими ідеями

Коментар від Тетяна
Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s%d блогерам подобається це: