Європейський рік 2010 в Україні


Сотня студентів Донецької області вчились соціальному згуртуванню

Центр політологічних досліджень провів тренінг “Майстерня соціального згуртування” для студентів-учасників програми підготовки для резерву державної служби провідних ВНЗ Донецької області.

Майстерня соціального згуртування пройшла в Донецькому обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації держслужбовців, де з 12 квітня 2010 року розпочалося навчання за професійною програмою підвищення каліфікації державних службовців молоді, яка виявила бажання працювати на державній службі. Тренінг відбувся за підтримки Української асоціації європейських студій та ДОМО “Євроклуб”.

У тренінгу взяли участь близька 100 студентів випускних курсів Донецького національного університету, Донецького державного університету управління, Донецького національного університету економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського, Донбаської національної академії будівництва і архітектури, Донецького інституту залізничного транспорту, Донецького інституту МАУП, особи. які зараховані до кадрового резерву на посади державних службовців.

Це вже друга майстерня, що відбувається в рамках ініціативи з відзначення у 2010 році в Україні Європейського року боротьби з бідністю та соціальною ізоляцією.

Фотоматеріали:

Social Cohesion Workshop
Advertisements

1 коментар so far
Залишити коментар

[…] in March 2010 Donetsk Euroclub started conducting trainings on the topic of combating poverty and social exclusion “Workshop of Social […]

Сповіщення від European Year 2010 in Ukraine is in Full Swing « Європейський рік 2010 в Україні
Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s%d блогерам подобається це: