Європейський рік 2010 в Україні


Євроклуби навчатимуться долати соціальну ізоляцію

В рамках ініціативи Української мережі європейських клубів з відзначення Європейського року боротьби з бідністю та соціальною ізоляцією в Україні, на базі Євроклубу “Скіф” Донецької гімназії № 70 тренери обласного осередку Української асоціації європейських студій проведуть першу майстерню соціального згуртування.

Тренінг “Майстерня соціального згуртування” розроблений тренером Донецької обласної молодіжної організації “Євроклуб” Олександрою КІРІЧЕНКО для Української асоціації європейських студій. Мета тренінгу – сформувати розуміння проблем сучасного суспільства та їх причин; розкрити поняття “бідність” та “соціальна ізоляція”; знайти можливі шляхи подолання бідності та соціальної ізоляції, а також можливі ресурси.

Майстерня соціального згуртування є новим етапом ініціативи Євроклубів з візначення в Україні Європейського року боротьби з бідністю та соціальною ізоляцією, що була започаткована відкритим листом учасників української мережі Євроклубів до новообраного Президента України. Лист підписали близька 40 Євроклубів, з яких п’ята частина – з Донбасу.

Один з підписантів відкритого листа – молодий (започаткований у вересні 2009 року) Євроклуб “Скіф” Донецької гімназії № 70 – першим зголосився співорганізувати пілотну майстерню. Також до участі в треніну були запрошені учасники Євроклубів м. Донецьк, що приєднались до ініціативи.

За результатами пілотування будуть розроблені методичні рекомендації з проведення аналогічних майстерень, які будуть пропонуватись для використання у роботі Євроклубами та іншими організаціями, що методами неформальної освіти у галузі євроінтеграції.

Тренінг пройде у четвер 18 березня з 14:00 до 17:00 у приміщенні Донецької гімназії № 70 (вул. Артема, 140), в ауд. 19 (3-й поверх).   Координатор Євроклубу “Скіф”: вчитель французської мови Наталія Альбертівна АЯНОТ, тел: (067) 620 10 49, е-пошта: natalie_france@mail.ru.

* * * * *

Контактна особа:

Сергій ШТУКАРІН, координатор проекту Вул. Університетська, 24, ауд. 48
Тел./факс: +38 (062) 304 40 97, е-пошта: europa.org.ua@gmail.com
Інтернет: ey2010ukraine.wordpress.com

Мапа:

Advertisements

Напиши коментар so far
Залишити коментарЗалишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s%d блогерам подобається це: